Najnovšie referencie
Rekonštrukcia hotela Elizabeth v Trenčíne
DoubleTree by Hilton, Reštaurácia Toscana
Rodinný dom v Rusovciach
Rekonštrukcia budovy Alizé, Bratislava
Rýchly kontakt
APIS spol. s r.o.

Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava


Telefón: +421 24/445 2461

E-mail: info@apis-sro.sk

Nájdete nás aj na Facebooku

Produkty a služby

Zákazníkovi ponúkame všetky služby od návrhu a projektu, cez výrobu až po montáž a osadzovanie kamenárskych prvkov a výrobkov z prírodného kameňa. Individuálny prístup a cenová dostupnosť nás posúvajú dopredu a skvalitňujú naše služby a Vám dodávajú potrebné riešenia. Našou vizitkou sú Vaša spokojnosť a množstvo zákaziek, ktoré hovoria sami za seba.

Príklady stavebných realizácii si môžete pozrieť v časti Galéria prác. Sme pripravený nakresliť Vám vašu predstavu a samozrejme ju aj zrealizovať. Máme dostatočné skladové zásoby prírodných materiálov. Firma používa kvalitné stroje, špičkové nástroje a vyberané materiály. Kamenárstvo Apis, s.r.o. je pripravené Vám pomôcť zrealizovať to, čo potrebujete.

Postup pri realizácii kamenárskeho diela

  • Prvá konzultácia v kamenárstve
  • Predbežný projekt ako by malo dielo vyzerať, výber materiálov, návrhu, doplnkov…
  • Rozpočet nákladov podľa projektovej dokumentácie
  • Návrh na zmluvu o dielo a podpis zmluvy
  • Realizácia diela, montáž a úprava do konečnej podoby
  • Ďalšie služby podľa dohody

Prostredníctvom našich služieb získate

Širokú ponuku materiálov – je prakticky taká akú majú naši dodávatelia v zahraničí, prevažne v Taliansku. Je to veľmi veľká ponuka, ale snažíme sa ponúkať osvedčené materiály ktoré poznáme, ale nevyhýbame sa ani novinkám. Niektoré materiály aj vypadávajú z ponuky – buď sa lom vyčerpal, alebo ťažba v danej lokalite sa nevypláca. V oblasti zabezpečenia materiálového zázemia pre kamenársku a stavebnú výrobu spoločnosť Apis, s.r.o dlhoročne spolupracuje so špičkovými a osvedčenými dodávateľmi z celého sveta.

Použitie najnovších technológií

Používame kvalitné stroje náradie a zariadenia renomovaných výrobcov. Personál vytvorený zo skúsených kamenárov dbá na detaily a presnosť výroby.

Kameň

Nakupujeme v polotovare, v doskách v rôznych hrúbkach a s povrchovou úpravou. U nás sa ďalej spracúva: rozreže sa na požadované rozmery, opracujú sa hrany, vyrežú otvory, vypieskujú písmená alebo protišmykové drážky – čo je treba…

Pomníky

Vyrábame podľa potrieb zákazníka. Ponúkame aj doplnky k pomníkom – vázičky, svietniky, plastické písmo, kríže, fotografie atď. Písmo hĺbime zväčša pieskovaním, ale aj sekaním, alebo namontujeme plastické písmo. Robíme aj renovácie starých pomníkov.

Stavebné realizácie

Sme flexibilní k stavebným prácam a vieme pokryť potreby staviteľa. Ako doplnky v stavebnej „kamenárčine“ ponúkame dilatačné lišty do dlažby, rôzne konzoly a iný montážny materiál…

Služby

Dovoz , zameranie, výkresy, montáž, impregnácia – to sú samozrejmé veci. Mimo to spolupracujeme s kameňosochármi, sochármi a architektmi a vďaka bohatým skúsenostiam vieme v tejto oblasti pomôcť. Poskytujeme poradenskú činnosť pre architektov a projektantov pri výbere kameňa a jeho uplatnenia a samotnej realizácii stavby.

Technické zázemie

Sme pripravený z kameňa vytvoriť takmer čokoľvek. Máme dostatočné množstvo strojov, zariadení a náradia ako napríklad píly, frézy, leštiace ramená, poloautomatické a ručné i elektrické prístroje pre orezanie kameňa, manipulačné a dopravné zariadenia, autá a mnoho iných zariadení

Kapacita

V oblasti kamenárskej výroby disponujeme s dostatočnou výrobnou i montážnou kapacitou na samotnú realizáciu aj veľkých kamenárskych dodávok „na kľúč“

Ocenenia

Našimi hlavnými oceneniami sú spokojní zákazníci. Firma si vďaka profesionalite vyslúžila i niekoľko uznaní a ocenení kvality za vykonanú prácu.